Nawigacja

Konkursy

Wykaz konkursów dla klas IV-VIII

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem konkursów.

NAZWA KONKURSU

KLASY

TERMIN

SZKOLNY KOORDYNATOR

Konkurs z języka polskiego

„Multitest”

 

15.10.2018 r.

p. Agnieszka Naporowska

Przedmiotowy

 Konkurs Informatyczny „Logia”

 

4-8

 

16.10.2018-6.11.2018

 

p. Adam Krupa

Olimpiada Języka Angielskiego

 dla Gimnazjalistów

 

 

17-19.10.2018 r.

 

p. Krzysztof Hołodyński

Konkurs przedmiotowy z wiedzy o społeczeństwie MKO dla uczniów województwa mazowieckiego

 

 

 

18.10.2018 r.

etap szkolny

 

p. Radosław Marchel

Konkurs przedmiotowy z chemii MKO dla uczniów województwa mazowieckiego

 

 

22.10.2018 r.

etap szkolny

 

p. Anna Głuśniewska

Konkurs przedmiotowy z historii MKO dla uczniów województwa mazowieckiego

 

 

24.10.2018 r.

etap szkolny

 

p. Radosław Marchel

Konkurs Przedmiotowy z matematyki MKO dla uczniów województwa mazowieckiego

 

25.10.2018 r.

etap szkolny

p. Małgorzata Sałata

p. Magdalena Andryszczak

Konkurs przedmiotowy z geografii MKO dla uczniów województwa mazowieckiego

 

26.10.2018 r.

etap szkolny

 

p. Anna Głuśniewska

Konkurs przedmiotowy z biologii MKO dla uczniów województwa mazowieckiego

 

6.11.2018 r.

 etap szkolny

 

p. Anna Głuśniewska

XXIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego. „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę”

 

 

6-8

 

6.11.2018 r.

 etap szkolny

 

p. Radosław Marchel

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego MKO dla uczniów województwa mazowieckiego

 

9.11.2018 r.

etap szkolny

 

p. Anna Staszewska

Olimpus. Język angielski

4-8

9.11.2018 sesja jesienna

p. Magda Czerniak

 

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”

 

14-16.11.2018 r.

p. Adam Krupa

 

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

 

6-8

 

14.11.2018 r.

 

p. Agnieszka Naporowska

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny”

 

21.11.2018 r.

p. Małgorzata Sałata

p. Magdalena Andryszczak

Olimpus. Język niemiecki

4-8

9.01.2019 r.

p. Jolanta Wróblewska

 

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

 

1.03.2019 r.

p. Małgorzata Sałata

p. Magdalena Andryszczak

Konkurs z języka polskiego „Galileo”

5-7

4.03.2019 r.

p. Agnieszka Naporowska

 

Ogólnopolski Konkurs

 Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

4-8

12.03.2018 r.

p. Anna Głuśniewska

Międzynarodowy Konkurs

 „Kangur Matematyczny”

 

21.03.2019 r.

p. Małgorzata Sałata

p. Magdalena Andryszczak

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego EDI-PANDA

4

1.04.2019 r.

p. Anna Staszewska

Konkurs z języka polskiego „Albus”

4

6.05.2019 r.

p. Anna Staszewska

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne

5-7

13.05.2019 r.

p. Agnieszka Naporowska

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"
    ul. Nowowiejska 39A
    02-010 Warszawa
  • +48 022 825-18-54
    fax: +48 022 825-18-54

Galeria zdjęć