Nawigacja

Certyfikaty i podziękowania Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017 Laureaci konkursów kuratoryjnych Sportowe Archiwum osiągnięć

Nasze osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

klasa

Osiągnięcia

 

KONKURS POLONISTYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓL PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

Olga Solarek

6B

Laureat

Amelia Paprota

6B

Tomasz Smolarek

5A

Anastazja Wysokińska

6B

Finalista

Jan Brzezowski

6B

Krzysztof Piasecki

5A

   

 

 

 

KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓL PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

Hubert Wasilewski

6B

Finalista

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA

 

organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

Poziom 1

Mateusz Westin

3A

Laureat

Alicja Kastyak

3A

Gabriela Kowlaczyk

2

Kaja Piasecka

3B

Szymon Jaczyński

3B

Bartosz Łukaszuk

3A

Maria Tondera

3B

Karol Woliński

3A

Wyróżnienie

Adam Piecyk

3A

Aleksander Iskra

3B

Poziom 2

Hubert Wasilewski

6B

Laureat

Michał Westin

5B

Emilia Partyka

6B

Tomasz Smolarek

5A

Karol Daniewski

4

Jonathan Waleryś

6B

Jeremy Chaber

6B

Karol Całka

5A

Róża Deskur

6A

Wyróżnienie

Ksawery Bednarek

6A

Krzysztof Piasecki

5A

Karolina Nowak

6B

Maciej Popławski

6B

Oskar Garszczyński

6B

Magda Sójka

6A

Amelia Paprota

6B

       

MIĘDZYNARODOWY KONKURS

KANGUR MATEMATYCZNY

Organizator: Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria „Żaczek”

Gabriela Kowalczyk

2

Wyróżnienie

Aleksandra Kowlaczuk

2

Kategoria „Maluch” klasa 3

Karol Woliński

3A

Wyróżnienie

Mateusz Westin

3A

Aleksander Iskra

3B

Maria Tondera

3B

Kaja Piasecka

3B

Kategoria „Maluch” klasa 4

Karol Daniewski

4

Wyróżnienie

Mai Vi Nguyen

4

Kategoria „Beniamin” klasa 5

Julia Rogiewicz

5B

Wynik bardzo dobry

Krzysztof Piasecki

5A

Wyróżnienie

Michał Westin

5B

Aleks Mickielewicz

5A

Maja Buczek

5B

Tomasz Smolarek

5A

Karol Całka

5A

Kategoria „Beniamin” klasa 6

Hubert Wasilewski

6B

Wyróżnienie

Jeremy Chaber

6B

Róża Deskur

6A

       

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY OLIMPUS

Karol Daniewski

4

Laureat

Krzysztof Piasecki

5A

Tomasz Smolarek

5A

Julia Rogiewicz

5B

Hubert Wasilewski

6B

Tymon Wawrzycki

6B

       

OGÓLNOPOLSKA OLIMIPADA MITOLOGICZNA OLIMPUS

Anastazja Wysokińska

6B

Laureat

Karol Całka

5A

Olga Solarek

6B

Amelia Paprota

6B

Michał Westin

5B

Tomasz Smolarek

5A

Krzysztof Piasecki

5A

Zofia Piątkowska

5A

Jan Brzezowski

6B

Oliwia Ferduła

6B

Zofia Studzińska

6A

       

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH

organizowany  przez

 Centrum Edukacji Szkolnej

 dla klas 1-3

Milena Mitek

1A

Nagroda główna

Gabriela Kowalczyk

2

Jakub Gaczyński

1B

Laureat

Weronika Karłowicz

1B

Franciszek Szopa

1B

Nadia Rosak

1B

Szymon Wiechowski

1B

Iga Pronobis

1B

Maja Gacka

2

Julia Ambroziak

2

Stanisław Oleszkiewicz

2

Winuszi Nguyen

2

Mateusz Westin

3A

Franciszek Lewandowski

3A

Kaja Piasecka

3B

Maria Tondera

3B

Aleksander Iskra

3B

       

OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH „ŚWIETLIK”

Jan Łukawski

1A

Nagroda główna

Adam Makulec

1A

Milena Mitek

1A

Krzysztof Zaleśny

1A

Laura Dalach

1A

Jakub Gaczyński

1B

Maria Tondera

3B

Michalina Kałużna

1A

Nagroda

Antonina Rycombel

1A

Weronika Karłowicz

1B

Paulina Czajkowska

2

Aleksander Kowalczuk

2

Gabriela Kowalczyk

2

Jerzy Palusiak

2

Antonina Rdzankowska

2

Borys Werstler

3A

Jakub Biernat

1A

Wyróżnienie

Pola Kotarska

1A

Jakub Zubrzycki

1A

Izabela Borycka

1B

Aleksander Cichoński

1B

Nadia Rosak

1B

Franciszek Szopa

1B

Iwo Dalach

2

Maja Gacka

2

Maks Kwiatkowski

2

Winuszi Nguyen

2

Anna Zbroińska

2

Anna Żak

2

Pola Krawczyk

3A

Adam Piecyk

3A

Mateusz Westin

3A

Karol Woliński

3A

Aleksander Iskra

3B

Maja Buczek

5B

Michał Westin

5B

Amelia Paprota

6B

       

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO FOX

 pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Jessica Kusmierz

4

Laureat

Hubert Wasilewski

6B

Wyróżnienie

Ewa Raczkowska

5A

       

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH ACE

Organizator: Łowcy Talentów JERSZ

Jessica Kusmierz

4

Laureat

Olga Solarek

6B

Maja Buczek

5B

Wyróżnienie

Ksawery Bednarek

6A

Natalia Fibakiewicz

6A

Basia Odolińska-Gumińska

6A

Jakub Gołębiewski

6A

Zuzanna Zaczeniuk

6A

Jonathan Waleryś

6B

Amelia Paprota

6B

Jeremy Chaber

6B

Oskar Garszczyński

6B

Tymon Wawrzycki

6B

Magda Kwiatkowska

6B

       

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIERSZY I PIOSENEK TEMATYCZNYCH

 „XI RHYMES AND SONGS FESTIWAL”

Anna Danieluk

4

Laureat

2 miejsce za piosenkę w języku niemieckim

 

       

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ŻYWE OKŁADKI”

Ksawery Bednarek

6A

Wyróżnienie

Tymon Wawrzycki

6B

       

OGÓLNOPOLSKIE DYKTANDO (NIE TYLKO) DLA MISTRZÓW

 

Hubert Wasilewski

6B

Wyróżnienie

Amelia Paprota

6B

       

40. KONKURS RECYTATORSKI „WARSZAWSKA SYRENKA”

Melike Erik

2

Wyróżnienie w etapie dzielnicowym

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"
    ul. Nowowiejska 39A
    02-010 Warszawa
  • +48 022 825-18-54
    fax: +48 022 825-18-54

Galeria zdjęć