Nawigacja

Certyfikaty i podziękowania Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017 Laureaci konkursów kuratoryjnych Sportowe Archiwum osiągnięć Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia 2018 - wyniki Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2018 - wyniki Olimpus z języka angielskiego sesja jesienna i zimowa - wyniki Olimpusek z języka angielskiego - wyniki Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny - wyniki Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Rise and Shine online" - wyniki Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON: zintegrowane sprawności - wyniki Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON: język angielski. Sesja jesienna - wyniki Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English Ace - wyniki

Nasze osiągnięcia

Archiwum osiągnięć

POLONISTYCZNE

Konkurs Albus język polski - 2015/2016

Laureaci:

Karina Smolarek klasa 6A

Oliwia Fibakiewicz klasa 6A

Anna Gałązka klasa 6A

Hanna Chróścielewska klasa 6A

Julia Kryszkowska klasa 6B

Milena Dobkowska klasa 6A

Karolina Kaźmierzcak klasa 6A

Dominika Kalota klasa 6B

Helena Drzazga klasa 6B

Karolina Visan klasa 6B


MATEMATYCZNE

Konkurs Logicznego Myślenia - 2015/2016

POZIOM 1

Wyróżnienie:

Adam Piecyk klasa 2A

Karol Daniewski klasa 3

Bartosz Bielewicz klasa 3

Mateusz Westin klasa 2A

 

POZIOM 2

Laureat:

Julia Tondera klasa 6B

Konrad Poruszek klasa 6B

Zofia Żak klasa 6A

Zofia Kuczyńska klasa 6B

Kalina Kloc klasa 6B

Paweł Hebda klasa 6A

Hania Chróścielewska klasa 6A

Andrzej Niczyporuk klasa 6A

Tomasz Smolarek klasa 4A

Michał Westin klasa 4B

Wyróżnienie:

Tosia Ożyńska klasa 5A

Karina Smolarek klasa 6A

Zofia Piątkowska klasa 4A

Wanda Narkiewicz-Jodko klasa 6A

Róża Deskur klasa 5A

Karol Całka klasa 5A

Krzysztof Piasecki klasa 4A

Alicja Wolińska klasa 5A


Kangur matematyczny - 2015/2016

Wynik bardzo dobry:

Julia Rogiewicz klasa 4B

Michał Westin klasa 4B

Julia Tondera klasa 6B

 

Wyróżnienie:

Borys Połowniak klasa 1

Pola Krawczyk klasa 2A

Mateusz Westin klasa 2A

Karol Woliński klasa 2A

Kaja Piasecka klasa 2B

Karol Daniewski klasa 3

Karol Całka klasa 4A

Tomasz Smolarek klasa 4A

Maja Buczek klasa 4B

Alina Zbroińska klasa 4B

Tosia Ożyńska klasa 5A

Jeremy Chaber klasa 5B

Karina Smolarek klasa 6A

Zosia Żak klasa 6A

Karol Nowohoński klasa 6A

Michał Kwiatkowski klasa 6A

Konrad Poruszek klasa 6B

Hania Chróścielewska klasa 6A

Piotr Ciupiński klasa 6A


Konkurs LEON matematyka - 2015/2016

Laureaci:

Gabrysia Kowalczyk klasa 1

Borys Połowniak klasa 1

Maja Gacka klasa 1

Stanisław Oleszkiewicz klasa 1

Jerzy Palusiak klasa 1

Mateusz Westin klasa 2A

Adam Piecyk klasa 2A

Alicja Kastyak klasa 2A

Michał Hebda klasa 2A

Wojtek Tomczykowski klasa 2A

Eustach Rdułtowski klasa 2B

Stanisław Studziński klasa 2B

Kaja Piasecka klasa 2B

Vika Nguen klasa 3

Jan Palusiak klasa 3

Benedykt Deskur klasa 3

Karol Daniewski klasa 3

Bartosz Bielewicz klasa 3

Aleks Chróścielewski klasa 3

Stanisław Matysiak klasa 3

Zachary Waleryś klasa 3

Pola Buchowiecka klasa 3

Michał Westin klasa 4B

Tomasz Smolarek klasa 4A

Julia Rogiewicz klasa 4B

Maja Buczek klasa 4B

Stanisław Łapiński klasa 4A

Krzysztof Piasecki klasa 4A

Zofia Piątkowska klasa 4A

Karol Całka klasa 4A

Mateusz Kawczyńśki klasa 4B

Alina Zbroińska klasa 4B

Konrad Lorek klasa 4A

Julia Kuźmierkiewicz klasa 5B

Karina Smolarek klasa 6A

Wanda Narkiewicz-Jodko klasa 6A

Barbara Haber klasa 6A

Hanna Chróścielewska klasa 6A

Karolina Kaźmierczak klasa 6A

Hubert Pukaluk klasa 6A


JĘZYKOWE

Konkurs EDI język angielski - 2015/2016

Laureaci:

Michał Westin klasa 4B

Natalia Fibakiewicz klasa 5A

Jonathan Waleryś klasa 5B

Basia Odolińska-Gumińska klasa 5A

Zofia Żak klasa 6A

Oliwia Fibakiewicz klasa 6A

Basia Haber klasa 6A

Wyróżnieni:

Ewa Raczkowska klasa 4A

Tomasz Smolarek klasa 4A

Oskar Garszczyński klasa 5B

Ksawery Bednarek klasa 5A

Karina Smolarek klasa 6A


Konkurs ALBUS język angielski - 2015/2016

Laureaci:

Michał Westin klasa 4B

Olga Solarek klasa 5B

Zofia Piątkowska klasa 4A

Jonathan Waleryś klasa 5B

Barbara Haber klasa 6A

Magdalena Kwiatkowska klasa 5B

Karina Smolarek klasa 6A

Hanna Chróścielewska klasa 6A

Ewa Raczkowska klasa 4A

Oskar Garszczyński klasa 5B

Anna Gałązka klasa 6A

Amelia Paprota klasa 5B

Karol Nowohoński klasa 6A

Wanda Narkiewicz-Jodko klasa 6A

Oliwia Fibakiewicz klasa 6A

Julia Rogiewicz klasa 4B

Hubert Pukaluk klasa 6A

Krzysztof Piasecki klasa 4A

Mateusz Kawczyński klasa 4B

Karolina Nowak klasa 5B

Adam Wielgoś klasa 5A

Wyróżnieni:

Tomasz Smolarek klasa 4A

Alina Zbroińska klasa 4B

Róża Deskur klasa 5A

Antoni Jarosławski klasa 5B

Alicja Wolińska klasa 5A

Oliwia Ferduła klasa 5B

Maja Buczek klasa 4B

Zuzanna Zaczeniuk klasa 5A

Tosia Ożyńska klasa 5A

Julia Kuźmierkiewicz klasa 5B


Konkurs ZUCH język angielski - 2015/2016

Laureaci:

Ola Kowalczuk klasa 1

Mateusz Westin klasa 2A

Adam Piecyk klasa 2A

Karol Woliński klasa 2A

Winuszi Nguyen klasa 1

Gloria Manjani klasa 2A


Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka niemieckiego OLIMPUS - 2015/2016

Laureaci:

Tomasz Smolarek klasa 4A

Oskar Garszczyński klasa 5B

Zofia Żak klasa 6A


Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka niemieckiego OLIMPUS - 2015

Laureat:

Alicja Wolińska klasa 4A

Konrad Poruszek klasa 5B

 

 


Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z języka niemieckiego ALBUS - 2013/2014

Laureaci:

Zofia Żak klasa IV a

Konrad Poruszek klasa IV b


Fit in Deutsch 1 - 2015

Fit in Deutsch 1 – egzamin międzynarodowy  organizowany przez Goethe Institut zdali:

Julia Świeczyńska

Konrad Poruszek

Marta Kwaśniewska

Piotr Ciupiński

Hanna Chróścielewska

Anna Gałązka


Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka niemieckiego OLIMPUS - 2013/2014

Laureaci:

Zofia Żak klasa IV a

Karina Smolarek klasa IV a

Konrad Poruszek klasa IV b

Hanna Chróścielewska klasa IV a


Warszawski Konkurs Plakatu w języku niemieckim w Gimnazjum nr 11 - 2015 r.

Laureaci:

II miejsce: Aleksandra Hapunik i Zuzanna Zdunek

III miejsce: Dominika Kalota


Wewnątrzszkolny konkurs wiedzy o Niemczech - 2015 r.

 

wygrała Aleksandra Hapunik


 

Wewnątrzszkolny konkurs na piosenkę niemieckojęzyczną - 2015 r.

 

wygrała Natalia Fibakiewicz piosenką „So ein schöner Tag”

 


PRZYRODNICZE

Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik" - 2015/2016

Nagroda główna:

Stanisław Oleszkiewicz klasa 1

Karol Nowohoński klasa 6A

Karina Smolarek klasa 6A

Julia Tondera klasa 6B

Nagroda:

Paulina Czajkowska klasa 1

Ola Kowalczuk klasa 1

Borys Połowniak klasa 1

Ania Żak klasa 1

Ala Kastyak klasa 2A

Borys Werstler klasa 2A

Borys Jastrzębski klasa 3

Hania Chróścielewska klasa 6A

Wyróżnienie:

Iga Buchowiecka klasa 1

Iwo Dalach klasa 1

Gabrysia Kowalczyk klasa 1

Maks Kwiatkowski klasa 1

Stanisłąw Ożyński klasa 1

Jerzy Palusiak klasa 1

Tosia Rdzankowska klasa 1

Lena Kazana klasa 2A

Maja Kaźmierczak klasa 2A

Adam Piecyk klasa 2A

Kaja Werstler klasa 2A

Karol Woliński klasa 2A

Franciszek Klimowski klasa 2B

Łucja Paprota klasa 2B

Maria Tondera klasa 2B

Maja Wróbel klasa 2B

Pola Buchowiecka klasa 3

Aleks Chróścielewski klasa 3

Anna Danieluk klasa 3

Stanisław Matysiak klasa 3

Jan Palusiak klasa 3

Lena Szadkowska klasa 3

Laura Then klasa 3

Karol Całka klasa 4A

Krzysztof Piasecki klasa 4A

Zofia Piątkowska klasa 4A

Michał Westin klasa 4B

Tosia Ożyńska klasa 5A

Matylda Kowalczuk klasa 5B

Anna Gałązka klasa 6A


HISTORYCZNE

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

2015/2016

Laureaci:

Karol Nowohoński

Wojciech Łukaszuk

2014/2015

Laureaci:

Maciej Matysiak


Konkurs OLIMPUS historia - 2015/2016

Laureat:

Konrad Poruszek klasa 6B


Konkurs ALBUS historia - 2015/2016

Wyróżnieni:

Krzysztof Piasecki klasa 4A

Karol Całka klasa 4A

Szymon Grochowski klasa 4B


INFORMATYCZNE

Laureaci Konkursu "MiniLogia"

2015/2016

Paweł Hebda

2014/2015

Michał Kwiatkowski

2012/2013

Andrzej Radzimiński

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"
    ul. Nowowiejska 39A
    02-010 Warszawa
  • +48 022 825-18-54
    fax: +48 022 825-18-54

Galeria zdjęć