Nawigacja

Kronika wydarzeń

październik 2018

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie złożyli życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły i przygotowali krótki występ artystyczny. Klasy 3A i 3B zaśpiewały piosenkę "Dzień Nauczyciela", klasa 6 wystąpiła w utworze "Samba dla Pani, dla Pana" a reprezentancja klasy 5A wykonała "Sto lat" na fletach!

Więcej zdjęć:

Organizator wydarzenia: p. Anna Dyś

 

Spiżarnia pełna przysmaków - klasy 1-3 w gospodarstwie agroturystycznym

12 października uczniowie klas 1, 2, 3A i 3B wzięli udział w warsztatach "Spiżarnia pełna przysmaków" na farmie "Cztery pory roku" w Powsinie, podczas których własnoręcznie przygotowali przetwory na zimę. Dowiedzieli się, co to jest wekowanie, konserwowanie i kiszenie a także jak zmieścić dynię w słoiku. Pobyt na farmie stał się również okazją do zapoznania się ze zwierzętami gospodarskimi.

 

   

Więcej zdjęć:

Galeria klasy 1

Galeria klasy 2

Galeria klasy 3A

Galeria klasy 3B

Organizator wycieczki: p. Bożena Siemieńska

 

 

Open by Horses czyli o komunikacji zrozumiale

W pierwszy czwartek października uczniowie klay 5a wraz z wychowawcami wybrali się na jednodniową wycieczkę do stadniny koni na warszaty Open by Horses czyli "O komunikacji zrozumiale." Były to niezwykłe warszaty, których uczestnicy mogli nauczyć sie wiele o koniach, ale i o sobie i swoich sposobach budowania relacji z ludźmi. Był czas na rozmowy, integrację w grupie i oswajanie koni. Polecamy każdemu!

  

Więcej zdjęć:

Galeria klasy 5A

Organizatorzy wycieczki: p.Anna Ignatowicz - Cecot i p. Przemysław Jeruszka

 

Integracja w sercu Mazur

W dniach 3 - 4 października uczniowie klas: 4, 5B i 6 integrowali w malowniczej miejscowości nieopodal Giżycka. Wzięli udział w terenowej grze fabularnej - razem z zespołem tworzyli bazę i bronili do niej dostępu. Próbowali również wyjść z sytuacji, z której nie ma wyjścia, a w laboratorium szalonego naukowca eksperymentowali z cieczą nienewtonowską i suchym lodem. Był też czas na zadania wymagające ruszenia szarych komórek i współpracy a także ognisko z kiełbaskami.

Więcej zdjęć:

Galeria klasy 4

Galeria klasy 5B

 

Trzecioklasiści w teatrze

2 października uczniowie klasy 3A i 3B wybrali się do Teatru Syrena na spektakl "Dzieci z Bullerbyn". Przedstawienie było doskonałym uzupełnieniem czytanej przez uczniów lektury.

Organizator wyjścia: p. Katarzyna Król, p. Bożena Siemieńska

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"
    ul. Nowowiejska 39A
    02-010 Warszawa
  • +48 022 825-18-54
    fax: +48 022 825-18-54

Galeria zdjęć